"Свободівець" хоче не пускати Урганта в Україну

Максим Опанасенко
17 квітня 2013р. 10:59

Вранці нардеп від "Свободи" Ігор Мірошніченко хоче заборонити артисту Івану Урганту в'їжджати в Україну. Про це повідомляє прес-служба партії.

Вранці він вже почав збирати підписи колег під зверненням до президента і Уряду з цього приводу. Мірошніченко вважає, що Ургант спаплюжив національну пам'ять українців своїм невдалим жартом. "В нормальній країні Івана Урганта оголосили б персоною нон ґрата. Я вважаю, що це саме той випадок, коли українське МЗС мало би відреагувати саме так», – заявляє Мірошниченко.

Під час одного з ефірів програми "Смак" Іван Ургант сказав: "Порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села". На реакцію українців на це висловлювання Іван написав: "Я прошу пробачення у всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми "Смак" (Вкус-укр.)" , - написав Ургант на своїй сторінці у Твіттері. І додав: "Як самопокарання зобов'язуюсь готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки до 2018-го включно. А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан". Міністерство зовнішніх справ назвало слова Урганта "поганим тоном" і попросило російський "Перший канал" дати їм оцінку.