У GarnaGallery-пейзажі Денисенка "Без зайвих слів"

Галина Танай
17 квітня 2013р. 11:00

У GarnaGallery-пейзажі Денисенка "Без зайвих слів"

Робота, зустрічі, затори на дорогах, натовпи у метро – і в результаті нас періодично навідують думки втекти на Гоа, в село до бабці чи найближчу лісосмугу. Нам страшенно не вистачає простих радощів спілкування з природою. І тут на допомогу приходить мистецтво. У GarnaGallery відкривається виставка Івана Денисенка «Без зайвих слів» - пейзажі, що здатні лікувати душу.

Не всі знають, who is Іван Денисенко, але меломани точно чули, хто такий Іван Блюз. Рок, рок-н-рол, блюз – справжні цінителі не пропускають жодного Іванового концерта.  Але виявилось, що музика - не єдиний талант Денисенка: цей  хлопець пише чудові картини. Витягнути його роботи з майстерні до виставкової зали вирішила кураторка GarnaGallery Дарина Корчевська. Дарина була вражена простотою і водночас силою пейзажів Денисенка, поєднанням Ван Гогівської палітри з красою української природи – і вирішила неодмінно показати ці картини публіці.


 
Сам Денисенко називає свій живопис «опором техногенності». За словами художника, він любить усе просте і справжнє, тому й не намагається вразити глядача екстравагантністю. «Повага до натури,спостерігання її та відтворення – це моє життя. Написання пейзажу – постійний процес, який проходить в єднанні зі всесвітом. Чим більше ти побачиш квітів та дерев, чим більше ти будеш дивитися людям в очі, тим багатше станеш сам та зробиш багатішими інших», - пояснює свою позицію Денисенко.

 
 Малювати Іван почав ще з трьох років. Потім була художня середня школа імені Шевченка, а після - художня Академія. Графіки та живопису хлопця навчали знамениті Андрій Чебикін, Ігор Мельничук та Віталій Шостя. Але в дитинстві Денисенка не все було так просто. Іван має рідкісне захворювання елефантіаз, яке по-простому називають слоновою хворобою. І у звичайній школі, куди його спочатку віддали батьки, хлопця ще з першого класу хотіли відправити до виправної колоніі. «Не тому, що не хотів вчитися, а тому, що елементарно не хотіли вчити», - говорить Денисенко. Батьки негайно забрали дитину і віддали до художньої школи. Напевно, тепер горе-вчителі кусають собі лікті – адже хлопець, з яким вони колись не захотіли возитися, став справжньою зіркою.Іван Денисенко зі своїми картинами

Подивитись на пейзажі цього незвичайного художника можна у GarneGallery, що на Шовковичній, 5. Виставка працює з 12:00 до 19:00, єдиний вихідний – неділя. Експозицію Івана Денисенка «Без зайвих слів» можна дивитись цілий місяць, до 18 травня. Вхід безкоштовний. 

 

Теги: Київ , Без зайвих слів , Денисенко , Іван Блюз