На суд Одарченка не пускають навіть дипломатів

Максим Опанасенко
17 квітня 2013р. 11:27

Аташе представництва Євросоюзу в Україні Фабіолу ді Клементе не пустили на судове засідання у справі про позбавлення мандата нардепа від "Батьківщини" Юрія Одарченка. Про це повідомляє журналіст "Свідомо".

Дипломат намагалася зайти до зали разом із журналістами. Останніх туди не пускали через нібито замалу для них всіх залу засідань. Аташе порадили звернутися до канцелярії. Але там їй заявили - засідання вже почалося, тому пустити її не можуть. Що цікаво, за повідомленням журналіста "Свідомо", позивач у справі Одарченка - мешканець Донецька на прізвище Горбатий - на засідання не з'явився, подавши клопотання про проведення засідання без його участі.

Горбатий подав позов на Одарченка до Окружного адмінсуду кілька тижнів тому. Чоловік стверджує - Одарченко є членом правління  ТОВ «Донецькаква» і тому не може бути депутатом. Сам Одарченко назвав цей суд політичним. 5 березня Вищий адміністративний суд позбавив депутатських повноважень депутата від Партії регіонів Андрія Веревського. Таким чином суд задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака по факту суміщення роботи в комітеті Верховної ради з земельних питань - з підприємницькою діяльністю в агрохолдингу "Кернел  Холдинг". 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльніст

Теги: