20 активістів прориваються на засідання Київради

Максим Опанасенко
17 квітня 2013р. 11:36

20 активістів прориваються на засідання Київради

Два десятки громадських активістів, котрі борять з варварськими забудовами в різних частинах міста, прориваються на засідання Київради. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця подій.

За новими правилами проходу до Київради, активісти пройшли на в приміщення як кияни - за паспортами. Але на 4 поверсі їх зупинила посилена зранку охорона. Зараз активісти ведуть перемовини з секретарем Київради Галиною Герегою щодо їхнього допуску в залу засідань. Там активісти хочуть виступити кожен по своєму земельному питанню.

У березні активісти, які 7 лютого взяли Київраду штурмом, домовилися з секретарем Київради Галиною Герегою про нові правила пропуску киян до зали засідань (не плутати з проходом до самої будівлі Київради). За домовленостями киянин чи киянка має написати заяву на ім'я секретаря Київради Галини Гереги, де пояснити, як їх стосується запланове голосування. Згоду на перепустку в залу голосувань секретар має давати за рекомендаціями громадських активістів. Якщо проект рішення не враховуватиме погляду людини, яка отримала таку перепустку, в неї має бути право на 3 хвилини виступу перед голосуванням Київради з її питання. При розгляді кожного рішення одночасно в залі голосувань можуть перебувати до 5 запрошених киян. Ще 10 киян мають отримати право сидіти в залі все засідання, але для цього треба, щоб їх запросила депутатська фракція Київради. Ці правила ще не оформлені юридично.

Фото Наталі Соколенко

Теги: Київ