Укрзалізниця скаржиться на Табачника

Максим Опанасенко
17 квітня 2013р. 11:56

"Укрзалізниця" скаржиться на те, що Уряд не компенсує їм витрати на пільговий проїзд студентів і учнів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Кажуть - у першому кварталі цього року перевезли юнаків і дівчат на 43,6 мільйони гривень. Міносвіти ж компенсувало лише 1,2 мільйони гривень. Саме це міністерство має "гасити" 50% пільгу для студентів. У компанії кажуть - не отримали грошей ще навіть за 2012-й - в загальному 122,5 мільйони гривень. "Така фінансова недисциплінованість фактично «вимиває» обігові кошти у залізничній галузі, не дозволяє оновлювати рухомий склад та підвищувати якість обслуговування для пасажирів. З одного боку залізниці виконують норми діючого законодавства і не обмежують права громадян на пільговий проїзд, з іншого з року в рік перевізник недоотримує більшу частину витрачених коштів від замовників послуг" - йдеться в повідомленні "Укрзалізниці".

Те саме стосується і дітей від 6 до 14 років. Вони мають 25% пільгу при оплаті залізничного квитка. Але, за словами прес-служби залізничників, гроші за це їм також не повертають, бо Уряд досі не призначив відповідальне за це міністерство.