Судді залишили мандат Одарченку

Максим Опанасенко
17 квітня 2013р. 12:31

Судді залишили мандат Одарченку

Колегія суддів Окружного адміністративного суду Києва на чолі з суддею Любо Маруліною лишили народного депутата від "Батьківщини" Юрія Одарченка з мандатом. 

Таким чином вони відхилили позов мешканця Донецька на прізвище Горбатий, котрий переконував - Одарченко є членом правління ТОВ "Донецькаква", а тому є сумісником і депутатом бути не може. Юристи Одарченка надали суду документи, що підтверджують - ТОВ було ліквідоване ще у 2009-му, зараз воно не працює і Одарченко нічого не суміщає. Це і стало переможним аргументом. Повний текст судового рішення буде доступним лише через 5 днів. 

5 березня Вищий адміністративний суд позбавив депутатських повноважень депутата від Партії регіонів Андрія Веревського. Таким чином суд задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака по факту суміщення роботи в комітеті Верховної ради з земельних питань - з підприємницькою діяльністю в агрохолдингу "Кернел  Холдинг". 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка д