Новохатько зацікавився регіоналкою з філармонії

Галина Танай
17 квітня 2013р. 15:18

Новохатько зацікавився регіоналкою з філармонії

Міністр культури здивований призначенням 23-річної студентки Ольги Сисоєвої виконувачкою обов'язків директора Черкаської філармонії. На прес-конференці Леонід Новохатько заявив, що поговорить з губернатором Черкащини Сергієм Тулубом щодо кар'єрного злету молодої "регіоналки". 

"Я сьогодні буду мати розмову з Тулубом, тому що мене також здивувала ця позиція, і я хотів би почути  аргументацію", - заявив Новохатько. Проте відзначив, що на такі посади призначає місцева влада, а Мінкульт тут безсилий. Чи мала результат розмова по душах з Тулубом, дізнаємось незабаром.

23-річну Ольгу Сисоєву призначили виконувачкою обов'язків Черкаської філармонії. Дівчина є депутаткою міської ради  від Партії регіонів, раніше була директоркою черкаського Палацу мистецтв. При цьому вона досі навчається в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького за спеціальністю "Українська мова і література та англійська мова". Черкаські ЗМІ пишуть, що Сисоєва - протеже губернатора Черкащини, регіонала Сергія Тулуба. 

Теги: Київ , Новохатько , Тулуб , Сисоєва , Черкаси , філармонія