Зробимо Україну чистою 20 квітня!

20 квітня 2013 року відбудеться всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання парків, скверів та інших засмічених місць відпочинку людей – «Зробимо Україну чистою! 2013».

Попереднє наймасштабніше прибирання за часів незалежної України відбулось 28 квітня 2012 року. Тоді акція «Зробимо Україну чистою! 2012» об’єднала більше 51 000 учасників зі 110 населених пунктів, які вийшли в робочий день для того, щоб проявити свою громадську позицію і зробити Україну чистою. Детальні результати акцій 2012 і 2011 років, та перелік співорганізаторів дивіться на сайті.

 

«Зробимо Україну чистою!» – це громадська ініціатива, заснована заради здійснення мети важливої для багатьох людей, і яка діє на принципах співпраці, некомерційності і неполітичності.
Мета проекту – не просто прибрати зелені зони від сміття, а змінити ставлення українських громадян до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити і піклуватися про довкілля.
Завдяки всеукраїнському охопленню, проект стає масштабним, набирає патріотичного забарвлення і містить елементи екологічного виховання.

Довідка:співробітники книжкового магазину Читайка разом із інтернет-магазином ділової книги "Book Zone", і організатори Міжнародного Літературного конкурсу "Коронація слова" разом із письменницею Мілою Іванцовою  минулого року прибрали територію урочища "Наталка" поблизу Петрівки. Деталі


Долучіть своє місто до участі в акції «Зробимо Україну чистою!»
▷ обрати місце прибирання http://letsdoit.org.ua/clean/place/
▷ зареєструватися http://letsdoit.org.ua/clean/form/