МОЗ відхрещує Богатирьову від "золотих" швидких

Ольга Бондаренко
17 квітня 2013р. 18:19

МОЗ відхрещує Богатирьову від "золотих" швидких

Прес-служба Міністерства охорони здоров'я оприлюднила спростування інформації про отримання тіньових грошей за продаж карет швидкої допомоги. Про це повідомляє урядова прес-служба.

"16 квітня 2013 у ряді електронних засобів масової інформації із посиланням на канал ТВi було оприлюднено повідомлення про те, що нібито в порушення інтересів держави Міністерством охорони здоров’я України було придбано 216 нових медичних автомобілів Peugeot Boxer. Це повідомлення містило неправдиву інформацію про те, що «за кожну автівку МОЗ на чолі з Раїсою Богатирьовою віддав ТОВ «КРАС» 649 тисяч гривень, натомість, експерти оцінили машину з усім наявним у ній обладнанням у 465 тисяч». Дана інформація є недостовірною тому, що за час перебування Р.Богатирьової на посаді Міністра охорони здоров’я України Міністерство охорони здоров’я не робило жодної закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Втім, автомобілі, котрі зазначалися в матеріалах ЗМІ, були закуплені ще до призначення Р.Богатирьової на посаду", - йдеться у повідомленні.

16 квітня на телеканалі ТВі вийшов сюжет про те, що МОЗ переплатило за нові карети швидкої допомоги Peugeot Boxer більш як третину виділених на них грошей. За інформацією журналістів ТВі, при закупівлі машин швидкої допомоги у 2011 році бюджет зазнав збитків на 56 мільйонів 619 тисяч 614 гривень.

Фото: pravosud.inf.

Теги: Київ , МОЗ , ТВі