Суддя хоче позбутися справи барсівця

Олесь Лук'яненко
17 квітня 2013р. 19:08

Суддя хоче позбутися справи барсівця

Справу екс-барсівця Андрія Дмитренка, якого звинуватили у неправдивих свідченнях як понятого щодо вилучення наркотиків, на якому він не був присутній, суддя Шевченківського райсуду Києва Оксана Ретьман хоче відправити на додаткове розслідування.

Під час судового засідання суддя заявила, що прийняти будь-яке рішення неможливо і на наступному засіданні, можливо, повстане питання щодо повернення справи на додаткове розслідування. Захист Дмитренка надав суду висновки двох незалежних експертів, які встановили, що це не його підпис і почерк на протоколі з вилучення наркотиків. В справі є ще одна експертиза Ірини Форостяної, яка встановила, що почерк начебто належить Дмитренку. Саме висновком цієї експертизи, слідчий Микола Мазуров залякував барсівця, коли той ще був лише свідком. Дмитренко на засіданні також дав свої покази. «Вийдеш з ліфту і ми тебе візьмем з понятими і наркотиками», - розповів підсудний, як його лякали, аби він погодився, що він був на вилученні. «Я не хочу, щоб справу знову відправляли на розслідування. «Якщо є докази, які підтверджують, що я не винуватий і мене там не було, то навіщо відправляти справу на розслідування? Щоб спробувати знайти щось проти мене?», - говорить після судового засідання Андрій.

Висновки експертизи, які підтверджують, що підпис Андрія підробили
Висновки експертизи, які підтверджують, що підпис Андрія підробили

Екс-"барсівець" не визнає свій підпис як понятого на протоколі, що був начебто складений при затриманні шевченківськими міліцією робітника одного з заводів з наркотиками. Іншого понятого, чий підпис також стоїть на протоколі, при розгляді справи в суді знайти взагалі не вдалося. Через те, що Дмитренко відмовляється визнавати свій підпис, міліціонери звинувачують його у неправдивих свідченнях. За його словами, він в той вечір був у військовому госпіталі і ніяк не міг бути понятим, слова Дмитренка підтримала і лікар того госпіталю. Мазурову, як і іншим працівникам міліції, причетним до справи з вилученням наркотиків, може загрожувати відповідальність у разі виправдання Андрія. 

Теги: Київ , барсівець , суд