Політик пропонує $10 тис за наругу над Ургантом

Ольга Бондаренко
17 квітня 2013р. 19:49

Політик пропонує $10 тис за наругу над Ургантом

10 тисяч доларів може отримати будь-яка людина, яка представить кадри наруги над російським ведучим Іваном Ургантом. Про це заявив лідер політичної партії "Братство" Дмитро Корчинський в ефірі ТВі.

"Готовий заплатити 10 тисяч доларів за документальні кадри наруги над Ургантом у будь-якій формі", - заявив Корчинський. Він також додав, що не можна недооцінювати невдалий жарт ведучого, адже програма Урганта виходить у записі, редактори мали прибрати це висловлювання з ефіру: "Проте вони настільки нас не поважають, що вирішили ніби цей жарт доречний", - заявив Корчинський.

Під час одного з ефірів програми "Смак" Іван Ургант сказав: "Порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села". На реакцію українців на це висловлювання Іван написав: "Я прошу пробачення у всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми "Смак" (Вкус-укр.)" , - написав Ургант на своїй сторінці у Твіттері. І додав: "Як самопокарання зобов'язуюсь готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки до 2018-го включно. А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан". Міністерство зовнішніх справ назвало слова Урганта "поганим тоном" і попросило російський "Перший канал" дати їм належну оцінку.