Янукович прокоментував акції у Межигір'ї

Ольга Бондаренко
17 квітня 2013р. 20:17

Янукович прокоментував акції у Межигір'ї

Президент Віктор Янукович вважає, що пікетування резиденції Межигір'я може відбуватися винятково в законодавчому полі. Про це йдеться у відповіді на журналістський запит Сергія Лещенка.

"Президент України вважає, що такі події мають регулюватися винятково в законодавчому полі. Разом з тим, глава держави переконаний, що правове врегулювання питання мирних зібрань в Україні потребує вдосконалення", - сказано в листі. Також у листі зазначили, що у січні 2011 року Янукович підписав План заходів із виконання обов’язків України перед Радою Європи, де Мін'юст України має забезпечити супровід у Верховній Раді закону про порядок організації і проведення мирних заходів.


 
 15 квітня у Нових Петрівцях активісти ДемАльянсу принесли президенту Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 13 квітня, лідера партії "Демократичний Альянс" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб за п'ятничну акцію в Межигір'ї.  В цей день активісти  приїхали підтримати Максима Панова, якого ув’язнили на сім діб за попередню - четвергову - акцію на цьому ж місці. Тоді активісти спробували протестувати проти перекриття доріг в Києві заради кортежу президента Віктора Януковича. Під час ранкової акції мало не арештували ще двох активістів, проте їм пощастило - з Беркутом вдалось домовитись, в обмін на припинення акції. 

Фото: tsn.ua, Сергій Лещенко.

 

Теги: Київ , Янукович , Межигір`я