Регіонал гарантує Азарову ще 2 роки прем'єрства

Ольга Бондаренко
17 квітня 2013р. 20:39

Регіонал гарантує Азарову ще 2 роки прем'єрства

Депутат Партії регіонів Григорій Смітюх заявив, що прем'єр-міністр Микола Азаров займатиме свою посаду до 2015 року. Про це він заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода.

На запитання: "Коли Партія регіонів чи керівництво держави змінить голову уряду на більш молодого реформатора? Коли це буде? Це все буде зроблено руками опозиції, але з вашою допомогою?", депутат відповів: "Вічного нічого не буває. Але Азаров буде працювати до 2015 року, до виборів президента. Це гарантовано". За його словами, якби Партія регіонів була зацікавлена у відставці уряду, вона сама ініціювала б це питання і воно було б результативним.

19 квітня Верховна Рада розгляне питання недовіри Кабінету міністрів. 14 квітня лідери фракцій "Свобода" Олег Тягнибок та "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявили, що Рада вже до травня зможе проголосувати за відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова. Проте для відставки Азарова в опозиції недостатньо голосів - для ухвалення рішення необхідно 226 голосів, в той час як опозиційна меншість у Раді має лише 177 депутатів. Проголосувати це рішення опозиція може тільки разом з комуністами.

Фото: www.rbc.ua.