У США знову вибух – десятки людей загинули

Олесь Лук'яненко
18 квітня 2013р. 9:04

У США знову вибух – десятки людей загинули

У резельтаті потужного вибуху на хімічному заводі в Весті (США, штат Техас), загинули десятки людей, а декілька сотень поранено, повідомляє CNN.

Повідомлення про вибух на заводі надійшло близько 19:50 за місцевим часом. Відразу після вибуху аміаку на підприємстві почалася пожежа, яка перекинулася на розташовані по сусідству будинок престарілих і школу.Постояльці будинку престарілих опинилися в "вогняній пастці", вибратися з якої змогли не всі. Співробітники поліції, рятувальники і лікарі кинуті на ліквідацію наслідків трагедії, в госпіталізації поранених беруть участь шість пожежних вертольотів. Офіційної кількості жертв наразі немає, але лікарі стверджують, що кількість загиблих може дійти до 60-70 осіб. Від вибуху постраждало кілька сотень людей, більшість поранень – осколкові. Вибухова хвиля відчувалася в радіусі 15 км, в місті знищено близько 70 будинків.

Біля фінішної прямої Бостонського марафону 15 квітня прогриміло два вибухи, які вже офіційно визнали терактом. Троє людей загинули, серед них - 8-річний хлопчик, ще 134 людини отримали пораненя.

 

Теги: США , вибух