У Вишневому в багатоповерхівках погоріла техніка

Евеліна Вишневська
18 квітня 2013р. 11:32

У Вишневому в багатоповерхівках погоріла техніка

У містечку Вишневому на Київщині через аварію на електропідстанції у мешканців багатоповерхівок погоріли електроприлади. Про це повідомляє прес-служба Київоблдержадміністрації.

«Внаслідок аварії на трансформаторі напруга у мережі скочила до 450 вольт», - написав у Фейсбуці Andriy Kovalov, "У п'яти дев'ятиповерхівках вигоріли усі електроприлади!!! Люди відрізані від енергопостачання. У Райрес на скарги і заявки людей не реагують. Приїхали з міської ради - сказали, що винна у всьому фірма, що експлуатує електромережі, від них треба вимагати компенсації. До речі, фірма ця приватна. В одній з квартир стояв акваріум на 150 літрів. Від напруги рибки зварилися, а сам акваріум - розірвало і залило квартиру. Кажуть, у кількох квартирах трапилися загоряння", - написав він.

Голова облдержадміністрації Анатолій пообіцяв, що відповідні служби зайдуть у кожну квартиру у кого погоріла техніка та визначать, який розмір збитків нанесено мешканцям. Також обіцяють розробити механізм, як компенсувати кошти постраждалим, коли саме почнеться виплата – не повідомляють.