Старший Павліченко просить інших суддів

Олесь Лук'яненко
18 квітня 2013р. 11:51

Старший Павліченко просить інших суддів

Дмитро Павліченко засуджений з сином за вбивство судді Сергія Зубкова, заявив в судовому засіданні відвід колегії суддів Апеляційного суду міста Києва на чолі з В`ячеславом Дзюбіним.

Павліченко вража, що колегія суддів не об’єктивно розглядає справу та порушує його права. Адвокати засуджених Дмитра та Сергія Павліченків підтримали відвід. Судді видалилися до нарадчої кімнати прийняти рішення, після чого запланований допит експертів, які досліджували ушкодження Павліченків після затримання у 2011 році.

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 

Теги: Київ , суд , Павліченко