"Спорткомплексу" на Прорізній не буде

Максим Опанасенко
18 квітня 2013р. 12:17

Депутати Київради проголосували за передачу землі на Прорізній, 14 управлінню освіти Шевченківського району для їхньої - 48-ї - гімназії.

Саме проти цього рішення взялися протестувати мешканці навколишніх будинків, заявляючи про те, що на переданому освітянам місці буде, під вигдядом спортивного комплексу, зведений торговий центр. Котрий не лише опиниться в межах буферної зони пам'ятки архітектури Софії Київської, що заборонено законом, але й почне руйнувати їхні будинки. "Прибудова спорткомплексу" на Прорізній, 14 дійсно була в проекті рішення Київради. Але перед голосування цю частину з проект виключили. Землю віддали управлінню освіти для експлуатації і обслуговування гімназії - будівництва тут бути не має.

У вівторок мешканці будинків на Прорізній, 10 і Прорізній, 12 виступають проти змови директора 48-ї гімназії і Шевченківської райдержадміністрації по забудові їхньої вулиці, котра може зруйнувати їхні ж оселі. З цим зверненням кияни звернулися до Секретаря Київради Галини Гереги, депутатів Київради і нардепів.