Експерт: рана у Сергія Павліченка від ножа

Олесь Лук'яненко
18 квітня 2013р. 13:37

Експерт Давід Равіулін, який досліджував рани обох Павліченків, на засіданні Апеляційного суду заявив, що рана рана у Сергія Павліченка не могла бути утворена внаслідок падіння на скло, як це стверджує засуджений.

«Скло залишає дещо інші морфологічні ушкодження», - відповів Равіулін на запитання адвоката Тетяни Шевченко щодо характеру ран. Сергій Павліченко в суді для експерта повторив, що в день вбивства судді Зубкова він впав на асфальт з розбитим склом. Біг чи йшов – Сергій не пам’ятає, як і те, яке саме скло було на асфальті. Експерт на це заявив, що характер отриманих ран точно не міг бути отриманий при такому падінні. Суд приступив до допиту іншого експерта, яка досліджувала відбитки пальців Павліченків.

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

Теги: Київ , Павліченко , суд