Судді призначили додаткові експертизи Павліченкам

Олесь Лук'яненко
18 квітня 2013р. 14:53

Колегія Апеляційного суду Києва на чолі з В’ячеславом Дззюбіним призначили додаткові судово-медичні експертизи по справі Павліченків.

Експерти мають перевірити чи міг Сергій Павліченко отримати ушкодження коліна внаслідок падіння на асфальт зі склом, як він це стверджує, або ж це рана від ножа. Друга експертиза буде перевіряти чи міг Дмитро Павліченко отримати поранення на руці від скла при затриманні, як це стверджує старший засуджений. Наступне судове засідання призначили на 5 червня на 11:00.

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 

Теги: Київ , суд , Павліченко