Доньку Джарти "прописали" в суді пожиттєво

Ольга Бондаренко
18 квітня 2013р. 16:09

Доньку Джарти "прописали" в суді пожиттєво

Доньку покійного прем'єр-міністра Криму Василя Джарти Вікторію Верховна Рада призначила суддею Господарського суду Києва на безстроковий термін.

Проголосувати за законопроект про безстрокове обрання суддів окремих господарських судів країни запропонували депутати від Партії регіонів Сергій Ківалов і Володимир Рибак. Верховна Рада призначила ще кілька десятків суддів безстроково. За ці постанови не голосували депутати від опозиції. Разом з тим Верховна Рада звільнила з посади судді голову Верховного суду України Петра Пилипчука. 

До цього призначення Вікторія була заступником голови Господарського суду Києва. Сюди вона потрапила у 2010-му, коли президент Віктор Янукович своїм указом перевів її з посади першого заступника голови Донецького апеляційного господарського суду. Варто зазначити, що перше призначення на посаду професійного суді, за українською Конституцією, здійснює президент - терміном на 5 років. Далі всі судді, крім суддів Конституційного Суду, обираються нардепами - безстроково.


Теги: Київ , Верховна Рада , суддя