23-регіоналка таки не буде директором філармонії

Галина Танай
18 квітня 2013р. 17:38

23-регіоналка таки не буде директором філармонії

Недовго музика лунала: не встигла 23-річна "регіоналка" Ольга Сисоєва потішитись новій посаді, як міністр культури зіпсував усю радість. Хоч Сисоєва і стала виконувачкою обов'язків директора філармонії, директром їй не бувати. Про це Леонід Новохатько заявив в ефірі Радіо Свобода.

За словами Новохатька, він мав розмову з губернатором Черкащини Сергієм Тулубом, якого називають покровителем Сисоєвої. Міністр культури заявив, що вік, життєвий досвід і попередні посади Сисоєвої не відповідають закладу, який вона тимчасово очолює.

"Я висловив свою категоричну точку зору, що ця людина не повинна очолювати філармонію у подальшому. Губернатор зі мною погодився і сказав, що він не збирається далі ініціювати її призначення", – сказав Новохатько.

23-річну Ольгу Сисоєву призначили виконувачкою обов'язків Черкаської філармонії. Дівчина є депутаткою міської ради  від Партії регіонів, раніше була директоркою черкаського Палацу мистецтв. При цьому вона досі навчається в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького за спеціальністю "Українська мова і література та англійська мова". Черкаські ЗМІ пишуть, що Сисоєва - протеже губернатора Черкащини, регіонала Сергія Тулуба. 

Теги: Київ , Черкаси , Сисоєва , Новохатько