Янукович взяв до уваги клопотання по Тимошенко

Ольга Бондаренко
18 квітня 2013р. 18:51

Янукович взяв до уваги клопотання по Тимошенко

Президент України Віктор Янукович взяв до уваги клопотання щодо помилування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це повідомляє прес-служба президента.

"Президент України Віктор Янукович взяв до уваги клопотання народних депутатів щодо помилування Ю.Тимошенко, яке сьогодні передали в Адміністрацію Президента народні депутати Л.Гриневич, Л.Денісова, О.Кужель, І.Луценко та М.Матіос. Цей документ зареєстрований в Адміністрації Президента України в установленому законодавством порядку", - йдеться у повідомленні.

Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. У січні минулого року Генпрокуратура повідомила, що має докази причетності  Юлії Тимошенко до організації вбивства Євгена Щербаня спільно з Павлом Лазаренком. Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. За увесь час перебування Тимошенко у в'язниці Януковичу було направлено понад 100 різних клопотань про помилування. 7 квітня Янукович підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка

Фото: job-sbu.org.