Депутати звинувачують один одного у конпкодавстві

Ольга Бондаренко
18 квітня 2013р. 20:05

Депутати від "Батьківщини" звинувачують комуністів та "регіоналів" у голосуванні одразу за кількох осіб. У відповідь на це, депутати від Партії регіонів звинуватили у кнопкодавстві і опозиційного депутата Івана Кириленка у голосуванні за Андрія Павловського.

Депутати від опозиції - "УДАРу", "Свободи" та "Батьківщини" заблокували трибуну Ради з вимогою переголосовувати питання, після того, як ними було виявлено випадки порушення процедури персонального голосування - всього таких випадків зафіксували 7. Спікер Ради Володимир Рибак запропонував направити фотографії в регламентний комітет, однак після цього було оголошено перерву. 


 

Комуніст Самойленко голосує за однопартійця Мармазова.


"Регіонал" Кузьмук голосує за колегу Олександра Біловола.


"Регіоналка" Тетяна Бахтеєва голосує за колегу з ПР Олександра Васильєва.


Опозиційний Іван Кириленко намагається прикрити табличку на пульті з прізвищем Андрія Павловського рукою.


З 4 по 22 лютого тривало блокування Верховної Ради з вимогою запровадити персональне голосування, проте Раду розблокували за обіцянку. Опозиціонери вимагали запровадження системи "Рада-3", котра мала б унеможливити голосування за іншого. Вона передбачає так звану "сенсорну кнопку", яку треба утримувати впродовж всього голосування. Голосування за впровадження цієї системи відкладається вже 5 років.

Фото: прес-служба Батьківщини, прес-служба Партії регіонів.