Майданчиком на Гайдай зацікавилася прокуратура

Максим Опанасенко
19 квітня 2013р. 7:45

Київська прокуратура взялася залагоджувати конфлікт між забудовниками, котрі на Зої Гайдай (Оболонський район) хочуть звести храм, і місцевими мешканцями, що різко проти. 

Так, прокуратура зобов'язала міліцію робити все, аби бійок на цьому місці більше не було.  «Не допустити загострення ситуації між мешканцями будинків по вул. Зої Гайдай та прихожанами через будівництво католицького храму на Оболоні», - йдеться в повідомленні. Причиною звернення стала сутичка між оболонцями і духовенством на цьому місці у четвер. Місцеві мешканці знесли будівельний паркан, доки віруючі співали псалми і молилися. 

На цьому місці хочуть побудувати будівлю для римо-католицької церкви. Сутички тут виникають ледь не щодня. Під час останнього, міліція розділила віруючих та обурених мешканців, і не заважала останнім ламати залізний паркан. Після мітингу міліціонери спробували опитати одного з місцевих активістів, однак люди з допомогою депутата Верховної Ради від "Свободи" Андрія Мохника не дали це зробити. В той же час, у мерії заявили, що протягом останніх 14 років не надавали жодних дозволів на проведення будівельних робіт за цією адресою.