Нардепи забрали у Богословської духовність

Максим Опанасенко
19 квітня 2013р. 8:00

Рада проголосувала за зміни в складі одразу декількох парламентських комітетів. За це рішення проголосували у четвер нардепи від Партїі регіонів, УДАРу і Компартії. 

За рішенням депутатів, їхня колега, регіоналка Інна Богословська більше не займає посаду першого заступника голови комітету з питань культури і духовності, а перебирається на аналогічну посаду в комітет з європейської інтеграції. Регіонал Анатолій Гончаров більше не є першим замом голови комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, а є членом комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Також посаду заступника голови комітету з питань економічної політики облишив регіонал Сергій Кацуба, ставши його рядовим членом, регіонал Володимир Малишев більше не секретар комітету з питань боротьби з оргзлочинністю і корупцією, а член комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Сергій Матвеєнков з Партії регіонів перейшов з крісла секретаря комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики в крісло простого члена комітету з питань промислової та інвестиційної політики.

Сина президента Віктора Януковича Віктора Януковича обрали членом комітету з питань транспорту і зв'язку, звільнивши його від обов'язків члена комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій. Регіонала Віктора Тихонова посунули з посади першого заступника комітету з євроінтеграції і перевели до комітету з питань верховенства права і правосуддя. А співочу регіоналку Таїсію Повалій підвищили - з простого члена комітету з питань культури і духовності до її першого заступника.