Тимошенко пропонують онлайн з радником Лазаренка

Максим Опанасенко
19 квітня 2013р. 9:41

Державна пенітенціарна служба запропонувала засудженій екс-прем'єру Юлії Тимошенко взяти он-лайн участь в допиті чергового свідка в справі вбивства Щербаня. Про це повідомляє прес-служба ДПтС.

"Прес-служба ДПтС України повідомляє про те, що з урахуванням тих обставин, що запланований судом допит свідка на 19.04.2013 р. має проходити у режимі відео-конференції, керівництво колонії запропонує і засудженій Ю. Тимошенко також взяти участь у цьому допиті шляхом відео-конференції" - йдеться в повідомленні. В якості доказу своїх слів, тюремники виклали відео, де показали, де і як проходитиме відео-конференція Тимошенко в разі її згоди:

О 16:00 Печерський районний суд має заслухати екс-радника екс-прем'єра Павла Лазаренка Петра Кириченка в справі вбивства Щербаня. Оскільки Кириченко мешкає в США, допит пройде в режимі відео-конференції.

Народний депутат Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. У січні Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко.