БЮТівці вже хочуть вибори в Києві 23 червня

Максим Опанасенко
19 квітня 2013р. 11:13

Нардепи від "Батьківщини" Олександр Чорноволенко і Юрій Одарченко пропонують Раді проголосувати за вибори київського мера і депутатів 23 червня. Про це йдеться в зареєстрованому ними законопроекті.

"Оскільки наявні підстави для призначення позачергових виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради, а також з метою приведення у відповідність строків повноважень Київського міського голови та Київської міської ради слід призначити вибори міського голови та депутатів міської ради одночасно. З метою суворого дотримання вимог виборчого законодавства вибори пропонується призначити на неділю, 23 червня 2013 року" - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Раніше опозиціонери пропонували Раді проголосувати за київські вибори 2 червня, але нардепи двічі провалили голосування. У відповідь, опозиція 2 квітня провела мітинг, на якому зібралось близько 8 тисяч людей. Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається з уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва.