Кличко не голосував за відставку Азарова

Ольга Бондаренко
19 квітня 2013р. 16:31

Кличко не голосував за відставку Азарова

За відставку уряду Миколи Азарова не голосувало 7 депутатів "Батьківщини" та 7 депутатів з "УДАРу", включно із лідером Віталієм Кличком, який був відсутній. 

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що опозиція подаватиме проект постанови про недовіру уряду на повторне голосування. Щодо депутатів. які були відсутні на засіданні - Яценюк наголосив, що всі вони не змогли прийти з поважних причин. 

Зранку депутати не проголосували за відставку прем’єр-міністра Миколи Азарова. 14 квітня лідери фракцій "Свобода" Олег Тягнибок та "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявили, що Рада вже до травня зможе проголосувати за відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова. Проте для відставки Азарова в опозиції недостатньо голосів - для ухвалення рішення необхідно 226 голосів, в той час як опозиційна меншість у Раді має лише 177 депутатів. Раніше опозиціонери пропонували Раді проголосувати за київські вибори 2 червня, але нардепи двічі провалили голосування. У відповідь, опозиція 2 квітня провела мітинг, на якому зібралось близько 8 тисяч людей, проте це не призвело ні до яких результатів.

Фото: newsradio.com.ua.