Тимошенко пробачила свідка Кириченка

Ольга Бондаренко
19 квітня 2013р. 17:24

Тимошенко пробачила свідка Кириченка

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що пробачає свідка у справі Щербаня Петра Кириченка. Відповідну заяву оприлюднила прес-служба "Батьківщини".

"Лжесвідчення – це важкий тягар, який взяв на себе Петро Кириченко. Я заявляю, що жодного слова правди в його свідченнях немає. Але я його пробачаю, бо не кожен може протистояти тиску авторитарної машини. Його примусили дати ці неправдиві свідчення, незаконно кинувши за грати його онкохвору дружину Ізабеллу Кириченко", - йдеться у заяві екс-прем'єрки. Також Тимошенко додала: "Зараз я звертаюся до всіх чесних журналістів з проханням повідомити суспільству, що Ізабелла Кириченко 23 березня 2012 року публічно підтвердила, що її чоловік дав свідчення проти мене під тиском її незаконного утримання у в’язниці".

Зранку, за клопотанням захисту Тимошенко допит екс-радника екс-прем'єра Павла Лазаренка - Петра Кириченка - перенесли на 26 квітня. Як повідомляє видання «Українська правда», Кириченка у справі Щербаня допитували щонайменше двічі, один раз після того, як його дружина була звільнена з СІЗО. Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. У січні Генпрокуратура повідомила, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко. 

Фото: uainfo.org.