Азаров готує підвищення зарплат держслужбовцям

Ольга Бондаренко
19 квітня 2013р. 18:47

Азаров готує підвищення зарплат держслужбовцям

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у Фейсбуці повідомив, що з 1 липня уряд готує рішення про підвищення зарплат державним службовцям місцевих адміністрацій.

"На останньому засіданні Уряду я дав Мінфіну та Мінсоцполітики доручення підготувати рішення Уряду про підвищення зарплати державним службовцям місцевих адміністрацій з 1 липня. Зараз таке рішення готується. Ми повинні знайти резерви для реалізації цього рішення", - сказав прем'єр. Азаров також висловив думку, що державні службовці - це той актив, на якому лежить важка ноша проведення реформ: "Ми дійсно в боргу перед нашим активом», - зазначив він. Однак, як підкреслив Микола Азаров, завжди на першому плані перед урядом стояла необхідність підвищення зарплати вчителям, лікарям, військовослужбовцям, чорнобильцям, пенсіонерам та іншим категоріям".

16 квітня Кабмін прийняв постанову про підвищення пенсій у розмірі від 35 до 135 гривень. Напередодні, 28 березня, уряд затвердив підвищення заробітної плати вчителям у розмірі 13 гривень.