Янукович убив казку і посадив ялинку

Ольга Бондаренко
20 квітня 2013р. 13:42

Янукович убив казку і посадив ялинку

Президент Віктор Янукович зранку вже встиг посадити ялинку біля дитячого будинку та розказати місцевим мешканцям села Нові Петрівці, що казок у житті не буває. Про діяння голови держави відзвітували у його прес-службі.

Спілкуючись з жителями Нових Петрівців, гарант розказав їм, що підвищення соціальних виплат залежить від темпів зростання економіки: "Пенсія зростає настільки, наскільки дозволяє економіка", - пояснив людям Янукович. За його словами, нині економічна ситуація в Україні та світі є непростою, а щоб остаточно вивести людей із омани Янукович додав: "Казок у житті не буває. Я завжди буду вам казати правду". Після цього Віктор Федорович подався садити ялинку на території дитячого будинку "Любисток" і пообіцяв дітям, які наполегливо вчитимуться додаткову стипендію з власного рахунку.

20 квітня в Україні відбувається всеукраїнська акція "За чисте довкілля". До загального прибирання обіцяють долучитися перші особи державі. У мерії очікують на суботниках близько 10 тисяч киян. У зв'язку з цим у Київському метрополітені навіть готуються до збільшеного потоку пасажирів.