Опозиційні депутати чекають в гості Папу Римського

Евеліна Вишневська
21 квітня 2013р. 11:11

Опозиційні депутати чекають в гості Папу Римського

Опозиційні депутати хочуть запросити на святкування 1025-річниці хрещення Київської Русі Вселенського Патріарха Варфоломія та Папу Римського Франциска.

Відповідний проект постанови "Про організацію та проведення заходів з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі" вже зареєстрований у Верховній Раді. Також в документі рекомендується включити представників депутатських фракцій до складу оргкомітету з відзначення 1025-річчя хрещення Русі.

Автори документу, вважають, що запрошення Вселенського Патріарха та Папи Римського "дозволить належним чином відзначити в Україні 1025-річчя хрещення Русі-України". Під проектом підписались народні депутати Михайло Хміль, Ігор Васюник, Степан Кубів, Ярослав Дубневич, Ярослав Гінка, Лідія Котеляк, Степан Курпіль, Андрій Парубій. У березні цього року настоятель УГКЦ Патріарх Святослав (Шевчук) запросив новообраного Папу Римського Франциска відвідати Україну з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі. Пізніше посольство України при Святому Престолі у Ватикані та апостольська нунціатура в Україні виключили візит Папи Римського до України найближчим часом.

Фото:rus.ruvr.ru

Теги: Київ , опозиція , Папа Римський