Київські трамваї поремонтує партнер Порошенка

Максим Опанасенко
22 квітня 2013р. 8:28

Комунальне підприємство "Київпастранс" підписало угоду з ПрАТ "Київський завод електротранспорту" на капітальний ремонт трамвайних вагонів. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 14,74 мільйони гривень. За ці гроші завод має поремонтувати 15 вагонів та їхнє обладнання. У них мають встромити нові акумулятори, облаштувати систему опалення, перефарбувати і поміняти обшивку.  За даними "Наших грошей", 24,95% акцій заводу належить ПАТ "Закритий корпоративний недиверсифікований інвестиційний фонд "Вік". Власником цієї компанії є голова її наглядової ради Ігор Кононенко, він же - заступник голови постiйної комiсiї з питань транспорту та зв’язку мерії. Кононенко є віце-президентом холдингу "Укрпромінвест" з групи Петра Порошенка. Частка такого ж розміру належить ТОВ "Богдан-Електротранс". Цю фірму в 2008 заснувало ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Богдан-Капітал" – з корпорації Петра Порошенка.

На вихідних нині позафракційний нардеп Петро Порошенко заявив, що опозиційні партії вже визначилися з кандидатом на пост мера Києва, але прізвища не назвав. Раніше журналісти і експерти називали саме Порошенка найімовірнішим кандидатом на цю посаду від опозиційних сил.