Притула показав Урганту середній палець в ефірі

Максим Опанасенко
22 квітня 2013р. 10:51

Телеведучий Сергій Притула показав своєму російському колезі Івану Урганту середній палець в ефірі спільного з Олександром Педаном шоу на "Новому каналі".

За його словами, це відповідь на жарт Урганта про мешканців українського села і червоних комісарів. Враховуючи, що Ургант за нього вже вибачився (навіть двічі), Притула, показуючи палець, вибачився тричі.

Під час одного з ефірів програми "Смак" Іван Ургант сказав: "Порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села". На реакцію українців на це висловлювання Іван написав: "Я прошу пробачення у всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми "Смак" (Вкус-укр.)" , - написав Ургант на своїй сторінці у Твіттері. І додав: "Як самопокарання зобов'язуюсь готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки до 2018-го включно. А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан". Міністерство зовнішніх справ назвало слова Урганта "поганим тоном" і попросило російський "Перший канал" дати їм оцінку. Після цього Ургант вибачився вдруге - вже серйозно, завершуючи ефір програми "Вечірній Ургант" на Першому каналі Росії.