Батьки скаржаться - Приват хоче шкільні перепустки

Максим Опанасенко
22 квітня 2013р. 12:15

Київські батьки скаржаться на спроби ПриватБанку зробити електронні перепустки до окремих шкіл для дітей на основі банківських карток. Цю тему вони підняли на одному з форумів.

"Дочка пришла сегодня со школы с бумагой которую должны мы как родители подписать, школа совестно с Приватом предлагает пластиковую карту ученикам - которая будет совмещать функцию электронного пропуска в школу с картой банковских денежных услуг!!!!! если не согласны, то должны написать почему!!! Вот что написать ????)))" - пише користувачка izmailka. Представник банку, за її словами, просто прийшов до диретора школи і розповів про зручність і контроль дітей. Під постом користувачки одразу зібралися десятки невдоволених коментаторів. Одним не подобається, що банк контролюватиме вхід і вихід їхніх дітей в школу і з неї, інші невдоволені можливістю дітей робити цією кредиткою покупки в магазинах без відома батьків, котрі потім будуть змушені сплачувати відсотки.

Врешті, після порад решти батьків, користувачці вдалося відмовити директора школи від ідеї з банком. Якщо Вам стане відомо про подібні ситуації - повідомте нам, будь-ласка, на електронку info.svidomo@gmail.com.