Як виселяють вчительку з Печерську

Олесь Лук'яненко
22 квітня 2013р. 12:24

Як виселяють вчительку з Печерську

У будинку вчительки Ніни Москаленко, яка була власницею землі серед елітних маєтків Печерська, робітники зварюють решітку, аби заблокувати вхід до нього. Про це повідомляє журналіст «Свідомо» з місця подій.

Біля будинку стоїть міліцейське авто, а поруч присутні близько двох десятків працівників міліції. Сама Москаленко разом з своєю матір’ю знаходиться в середині будинку і не виходить, а вхід до кімнати заблоковано перевернутим диваном. Окрім робітників, на місці присутні з десяток чоловіків, які відмовляються представлятися. Як розповідають очевидці, виселяти з будинку Москаленків почали ще вночі – приїхали судові виконавці разом з міліцією та намагалися вигнати мешканців з дому. Неподалік від будинку стоїть автобус з працівниками Беркуту всередині.


Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі в Печерську вчительки Ніни Москаленко, яке прийняв суддя Печерського суду Сергій Вовк. Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, мала скромний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено, а розгляд справи за напад триває. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим.

Вчителька з дому не виходить, тільки інколи виглядає  у це вікно.
Вчителька з дому не виходить, тільки інколи виглядає у це вікно.

Неподалік від будинку сховався беркут.
Неподалік від будинку сховався беркут.

Теги: Київ , Москаленко , Печерськ , рейдери