1 травня ліві пройдуть маршем від "Арсенальної"

Максим Опанасенко
22 квітня 2013р. 13:00

1 травня, в День всіх трудящих, активісти лівих організацій обіцяють пройти маршем від метро "Арсенальна". Про це вони і повідомили "Свідомо".

Марш вони назвали "Хліба і волі". Йтимуть активісти до Контрактової площі, а там обіцяють організувати культурно-політичний фестиваль, де розповідатимуть киянам про громадський рух. “Боротьба між представниками різних парламентських партій та олігархічних груп, яка так яскраво виглядає в телевізорі, насправді не має стосунку до політики. Політична боротьба — це боротьба класів, але всі учасники цього спектаклю належать до одного, правлячого класу. Всі вони однаковою мірою відчужені від населення: одні займаються “покращенням”, знижуючи життєвий рівень трудящих, інші імітують бурхливий протест, платячи флагомахам по 50 грн., треті імітують радикалізм, вимірюючи черепи “українофобам” і намагаючись заборонити аборти”, — заявляють організатори. І додають - справжня політика робиться на вулиці і на робочому місці.

Не обійдеться і без вимог владі. Активісти вимагатимуть зниження пенсійного віку для всіх до 50 років, безкоштовну і якісну освіту і охорону здоров’я; скасування переслідувань страйкарів, мігрантів. Старт маршу о 12:30.