Гібридні іномарки звільнили від спецмита

Ольга Бондаренко
22 квітня 2013р. 14:17

Гібридні іномарки звільнили від спецмита

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі до 28 лютого 2014 року звільнила іномарки з гібридною силовою установкою від спецмита на імпорт. Про це повідомляє "Урядовий кур'єр". 

"Спеціальні заходи не застосовуються до імпорту в Україну нових автомобілів легкових та інших моторних транспортних засобів, призначених переважно для перевезення людей (категорія М1), з двигуном внутрішнього згорання з іскровим запаленням, з об'ємом двигуна понад 1000 кубічних сентиметрів, але не більше 2200 кубічних сантиметрів, що мають гібридну силову установку", - йдеться у повідомленні. У повідомленні комісії значиться, що тимчасове незастосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну окремих марок легкових автомобілів не зачіпатиме національних інтересів України. 

Нові спецмита на іномарки почали діяти в Україні з 14 квітня. За словами експертів, в першу чергу це означає, що найближчим часом слід очікувати підняття цін на імпортовані автомобілі, а також спад автомобільного ринку. За нововведення Україну вже розкритикувала Світова організація торгівлі та Євросоюз. Введення спецмит і здорожіння іномарок вже призвело до збільшення продажів на авторинку за березень місяць до 60%.

Фото: www.unn.com.ua.