ПАРЄ не хоче іншого Власенка

Ольга Бондаренко
22 квітня 2013р. 16:19

ПАРЄ не хоче іншого Власенка

Парламентська асамблея ради Європи поставила під сумнів повноваження нового члена делегації України, який зайшов в ПАРЄ замість Сергія Власенка. Про це у "Фейсбуці" повідомив народний депутат від «Батьківщини»Володимир Ар’єв.

"Щойно ПАРЄ поставила під сумнів повноваження нового члена делегації України, який зайшов в ПАРЄ замість Сергія Власенка", - написав Ар’єв. "Таким чином, депутати європейських країн висловили протест проти суддівського свавілля в Україні та підтримали Власенка", - додав політик. - Замість Власенка до ПАРЄ мав увійти депутат від опозиції (від "Батьківщини" - прим. "Свідомо") Андрій  Шевченко".

Зранку ПАРЄ розпочала  у Страсбурзі весняну сесію, яка триватиме до 26 квітня. Депутат Пітер Омтцигт під час відкриття другої частини сесії ПАРЄ оскаржив повноваження Андрія Шевченка, оскільки, процедурно, повноваження Власенка, як члена ПАРЄ, не були припинені. 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльністю. 

 

 

 

Теги: Київ , ПАРЄ , Власенко