Москаленко ще поживе на Печерську

Ольга Бондаренко
22 квітня 2013р. 18:16

Москаленко ще поживе на Печерську

Активісти відстояли дім вчительки з Печерська Ніни Москаленко. Про це у "Фейсбуці" повідомив "свободівець" Олександр Аронець.


"Звільнили зайняте рейдерами приміщення, вони (рейдери - прим. "Свідомо") повтікали. Активісти зруйнували ґрати. Зараз свободівці заносять речі, які повикидали рейдери з будинку Москаленко", - написав Аронець.

Зранку Ніну Москаленко разом із її матір'ю намагались виселити із будинку. Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі в Печерську вчительки Ніни Москаленко, яке прийняв суддя Печерського суду Сергій Вовк. Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, мала скромний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено, а розгляд справи за напад триває. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим.

Фото: Олександр Аронець.

Теги: Київ , Вчителька , рейдерство , захоплення