Вчителька з Печерська: Мені пропонували мільйон

Ольга Бондаренко
22 квітня 2013р. 20:12

Вчителька з Печерська: Мені пропонували мільйон

Вчителька з Печерська Ніна Москаленко, яку зранку намагались виселити з будинку, розповіла, що за землю їй пропонували мільйон доларів. Про це вона заявила в ефірі ТВі.

"Мені неодноразово пропонували гроші за будинок. Іноді до мене підходять у дворі, або на вулиці і щось пропонують. Ці люди ніколи не представляються", - розказала Москаленко. Також жінка розповіла, що їй неодноразово погрожували: "Мені казали, що помре моя матір, сину підкинуть наркотики, а мене доведуть до психлікарні".

Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі в Печерську вчительки Ніни Москаленко, яке прийняв суддя Печерського суду Сергій Вовк. Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, мала скромний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено, а розгляд справи за напад триває. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим.