Журналістів продовжують викликати за сніжки

Ольга Бондаренко
22 квітня 2013р. 20:51

Близько 20:00 до журналіста "Свідомо" Максима Опанасенко приїхав міліціонер з повісткою про виклик на допит "у справі сніжок".

"Ви ж рухівець? Ось вам повісточка. Я насправді не знаю, що конкретно було. Слідчий хоче вас просто послухати. Повістку мені попросили передати знайомій", - сказав міліціонер. У повістці сказано, що на допит у середу Максим має з'явитись у якості свідка. Цікаво, що на акції під Верховною Радою 2 квітня, після якої нардепів Ірину Горіну і Ірину Бережну закидали сніжками, Опанасенко був всього півтори години: від її початку о 10:00 до 11:30. Ще міліціонер обмовився: "Тільки що завозив такуж повістку блогеру і правозахисниці Олені Білозерській".

2 квітня під час мітингу під Радою - мітингуючі закидали сніжками депутатів від Партії регіонів Ірину Бережну та Ірину Горіну. Міліція відкрила кримінальне провадження, за фактом хуліганства, проте винних так і не знайшли. 17 квітня на допит викликали журналістку "5 каналу" Ольгу Снісарчук. Напередодні на допит викликали помічника депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка Олександра Солонька і "свободівця" Олександра Аронця. 10 квітня на допит за сніжки викликали лідера "Спільної справи" Олександра Данилюка.