Тюремники запевняють - Тимошенко не хоче до суду

Максим Опанасенко
23 квітня 2013р. 8:06

Засуджена екс-прем'єр Юлія Тимошенко написала заяву про відмову брати участь у судовому засіданні Київського районного суду Харкова. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

"Майже після цілоденної невизначеності, вона все ж таки написала заяву. В ній зазначила, що не бачить підстав брати участь у засіданні, а виклик до суду взагалі обізвала незаконним", - заявив керівник Качанівської колонії Ігор Колпащіков, - "Так як необхідності у підготовці конвою та транспорту немає , ми відкликали усі свої заявки. Якщо чесно, то на нас в міліції вже скоса поглядають. Адже щоразу вони мобілізують людей, техніку, залучаємо лікарів, і кожного разу одна й та сама історія. Вважаю, що це елементарна неповага до людей та їх роботи. Адже це теж робота – організувати, забезпечити, підготувати усі документи прибути… Прикро, звичайно. Але в нас немає іншого шляху, як терпляче ставитися до усій цих речей". О 10:00 в Київському райсуді має бути слухання свідка по справі ЄЕСУ Петра Кириченка.

Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці.