Як велосипедисти й інваліди не могли вийти з метро

Олесь Лук'яненко
23 квітня 2013р. 11:45

Як велосипедисти й інваліди не могли вийти з метро

Зранку представники Асоціації велосипедистів Києва провели флеш-моб «Перевір доступність Поштової площі». Вони показали людям непристосованість підземних переходів на площі для потреб деяких груп населення, зокрема велосипедистів та інвалідів.

Нагадаємо, під Поштовою площею проектують торговельний центр з єдиним вузьким підземним переходом шириною 6 метрів. Спуститися можна лише по трьох маршах сходів. Пройти на набережну – по 5 маршах сходів, або по пандусу з ухилом у 18%.


 

Протягом акції було на практиці перевірено, що навіть по наявному нині пандусу на площі неможливо без проблем ані підняти, ані спустити інвалідний візок із людиною.Вимоги організаторів акції такі: не використовувати жодних сходів, бордюрів та інших перешкод на території Поштової площі, а також збільшити ширину підземного переходу до 10 м та зменшити ухил пандусів до 6%.

Нагадаємо, 26 березня КМДА віддала частину Поштової площі під будівництво торговельного центру ТОВ «Хенсфорд-Україна». Директором цього підприємства числиться така собі Марина Ткаченко. Все що про неї відомо – любить дорогі авто і фотографуватися оголеною.

Текст і фото - Олександр Хоменко
 

 

Текст і фото - Олександр Хоменко

 

 

Теги: Київ , Поштова площа