БЮТівець пропонує Раді обмежити рекламу кондомів

Максим Опанасенко
23 квітня 2013р. 14:00

Нардеп від "Батьківщини" Василь Пазиняк зареєстрував законопроект, за яким мають заборонити рекламу презервативів поза аптеками і медичними закладами.

Стосуватися це, за думкою нардепа, має й інших товарів сексуального характеру. Ще законопроект пропонує розміщувати рекламу, що містить відомості про загрозу життю і здоров'ю, в місцях, що пов'язані з джерелами такої загрози.

З грудня 2012-го року Міністерство охорони здоров'я наказом міністра Раїси Богатирьової обмежило рекламу 327 лікарських препаратів. Зокрема, рекламувати тепер не можна "Валокордин" та "Солпадеїн", які містять наркотичні засоби. "Прегнавіт", який застосовується виключно для лікування жінок у період вагітності та годування. "Ібунорм Бебі", "Анаферон дитячий", "Андріанол дитячий", якими лікують дітей. "Піколакс", "Кришини кора", "Сини листя", які викликають звикання. "Гепатофіт", "Імпаза", "Мірамістин", "Ретинолу ацетат", "Кальцію глюконат", "Рудуктан", "Олія насіння гарбуза", "Просталад", "Трібестан", "Тентекс форте", "Йоддицерин", через те, що призначають їх для лікування хвороб, які потребують спеціально призначеного лікування. З вересня 2012-го заборонена реклама сигарет. Найбільшу роль в цьому зіграли якраз активісти руху «Київ без тютюнового диму».