Міністерство Богатирьової перевірить міліція

Ольга Бондаренко
23 квітня 2013р. 14:10

Міністерство Богатирьової перевірить міліція

Міністерство охорони здоров'я, яке очолює Раїса Богатирьова, перевірятиме міліція. Про це у міністерстві внутрішніх справ повідомили у відповідь на запит депутатів від опозиції.

Солом’янське райуправління міліції у Києві відкрило кримінальне провадження за фактами неефективного використання МОЗом коштів держбюджету, виділених у 2011-2012 роках на заходи з профілактики та лікування туберкульозу, неналежного виконання МОЗом Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекцій та лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина". Крім того, відкрито кримінальне провадження за фактом введення міністерством в обіг медичних імунобіологічних препаратів, що не відповідають вимогам безпечності.

11 березня група депутатів від опозиційних фракцій звернулася до Генпрокурора, голів СБУ та МВС, з вимогою провести невідкладну перевірку чисельних фактів порушення посадовцями МОЗу чинного законодавства. 16 квітня МОЗ засвітився і у іншому скандалі: на телеканалі ТВі вийшов сюжет про те, що МОЗ переплатило за нові карети швидкої допомоги Peugeot Boxer більш як третину виділених на них грошей. За інформацією журналістів ТВі, при закупівлі машин швидкої допомоги у 2011 році бюджет зазнав збитків на 56 мільйонів 619 тисяч 614 гривень.