Кличко просить побачення з Тимошенко

Ольга Бондаренко
23 квітня 2013р. 14:25

Кличко просить побачення з Тимошенко

Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко звернувся до голови Державної пенітенціарної служби та начальника Качанівської виправної колонії з проханням надали йому можливість відвідати Юлію Тимошенко в лікарні Укрзалізниці в Харкові. Про це повідомляє прес-служба партії.

“На жаль, неповна та часто суперечлива інформація представників Державної пенітенціарної служби України про стан здоров’я і умови утримання Тимошенко не викликає довіри. Сьогодні громадськість не знає ані про реальні умови утримання Юлії Тимошенко, ані про стан її здоров’я”, - заявив Кличко.

12 квітня керівник фракції "Батьківщина" Арсені Яценюк, звільнений екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко та нардеп Олександр Турчинов вже намагались зустрітись із ув'язненою екс-прем'єркою Тимошенко, проте зустріч не відбулась. За словами опозиціонерів, їх до Тимошенко не пустили. За словами ж пенітенціарної служби, Тимошенко сама не захотіла вийти. Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці.

 

Теги: Київ , Кличко , Тимошенко