Київрада хоче на останок подерибанити землю

Евеліна Вишневська
23 квітня 2013р. 14:59

Депутати Київради планують зібратися на ще одне засідання 23 травня. Про це сказав голова земельної комісії, депутат Анатолій Шевченко. «Ну я майже впевнений, що сесія буде 23-го травня, бо ж йдуть свята, а нам треба провести засідання», - сказав Шевченко.

Останній раз депутати засідали 17-18 квітня та поділили 124 шматочки землі. Відтак вони забрали з комунальної власності Києва елітний будинок №3 на вулиці Шовковичній та віддали його у приватні руки.  Після голосування депутатів паркувальники отримали добро на багаторівневий паркінг і торгово-офісні приміщення на перетині Бальзака і Данькевича, автостоянку на Кільцевій, паркінг на Симиренка, 22г, стоянку на розі Ревуцького і Ахматової та на Леніна, 55, на паркінг на Глушкова, 1 та Чавдар,1-3 та на Булаховського. Важливим питанням розглядався Гостинний двір - Київрада не підтримала відміну рішення про перебудову Гостинного двору, а також не проголосувала за звернення до Кабміну для передачі Гостинного у комунальну власність.

Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. Якщо Конституційний суд вирішить, що місцеві вибори мають проходити одночасно по всій країні, то ця Київрада може зберегтися до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім.

 

 

 

Теги: Київрада , земля