Працівники ТВі оголосили страйк

Ольга Бондаренко
23 квітня 2013р. 20:15

Працівники ТВі оголосили страйк

Журналісти телеканалу ТВі оголосили страйк. Про це повідомила Анастасія Станко.

"Сьогодні, 23 квітня, зранку співробітники каналу ТВі опинилися в ситуації, яка за зовнішніми формальними ознаками скидається на рейдерське захоплення телеканалу. На своє робоче місце було недопущено генерального директора телекомпанії «Телерадіосвіт» Наталю Катеринчук разом із багаторічним власником каналу Костянтином Кагаловським. На офіційному сайті tvi.ua було розповсюджено прес-реліз, згідно з яким змінено структуру власності компанії, новим керівником призначено журналіста Артема Шевченка, а Наталю Катеринчук відповідно звільнено. На загальних зборах колективу було представлено в якості нового інвестора американського бізнесмена Алєксандра Альтмана, попередній власник був оголошений неіснуючим. 
Першим кроком «нового» керівництва, в особі Артема Шевченка, стало недопущення до ефіру формально легітимного генерального директора Наталі Катеринчук. Згодом нове керівництво узагалі зняло з ефіру програму Сьогодні про головне і замість неї запустили повтор. Редактори та журналісти ТВі не змогли оприлюднити своєї позиції щодо ситуації на каналі. 
Журналісти ТВі вимагають:
- Припинити рейдерське захоплення телеканалу.
- Дати можливість журналістам вийти в прямий ефір зі своєю заявою щодо ситуації на каналі.
- Аби правоохоронні органи встановили законність зміни керівництва та інвесторів каналу
- Забезпечити невтручання в діяльність каналу і припинити випадки цензури, що вже з’явилися на ТВі", - йдеться у повідомленні журналістки.


Зранку на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. Тепер вже екс-керівник каналу Наталя Катеринчук і власник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу. 

Теги: Київ , ТВі , страйк , протест , рейдерство