Суддя барсівця вночі подумає чи збуватися справи

Олесь Лук'яненко
23 квітня 2013р. 21:07

Суддя Шевченківського райсуду Оксана Голуб вночі подумає чи відправляти справу екс-барсівця Андрія Дмитренка,  котрого звинуватили в тому, що він дав неправдиві свідчення про вилучення наркотиків, на якому він не був присутній, на додаткове розслідування.

Суддя після двогодинного запізнення розпочала засідання з того, що поставила на розгляд питання щодо повернення справи на додаткове розслідування. Адвокат підсудного заперечив, пояснивши, що суд не допитав свідків заявлених підсудним, а також суд може допитати експерта, слідчого та витребувати усі необхідні докази, аби прийняти рішення по цій справі. Дмитренко заявляє, що його товариші по службі, як і персонал лікарні, можуть підтвердити, що він був в лікарні, коли в міліції його записали понятим. Суддя пішла до нарадчої кімнати, щоб прийняти рішення чи повертати справу на додаткове розслідування.

В разі повернення справи в міліцію її можуть закрити, а винні у її фальсифікації зможуть уникнути покарання.Екс-"барсівець" не визнає свій підпис як понятого на протоколі, що був начебто складений при затриманні шевченківськими міліцією робітника одного з заводів з наркотиками. Іншого понятого, чий підпис також стоїть на протоколі, при розгляді справи в суді знайти взагалі не вдалося. Через те, що Дмитренко відмовляється визнавати свій підпис, міліціонери звинувачують його у неправдивих свідченнях. За його словами, він в той вечір був у військовому госпіталі і ніяк не міг бути понятим, слова Дмитренка підтримала і лікар того госпіталю. Мазурову, як і іншим працівникам міліції, причетним до справи з вилученням наркотиків, може загрожувати відповідальність у разі виправдання Андрія. 

 

Теги: Київ , суд , барсівець